- 5,0/21
Pandora ékszer Reflexions multi kígyólánc karkötő

Viseld a Pandora Reflexions többsoros kígyólánc karkötőt önmagában, vagy klip... tovább olvasom
49 500 Ft Ingyenes SZÁLLÍTÁS és CSEREGARANCIA

RÉSZLETEKBEN IS FIZETHETSZ! bővebben

Sajnáljuk, de ezen termékünk többé már nem kapható.
A termék forgalmazása megszünt.

AKCIÓ Anyák napra és ballagásra- A második féláron


 A Pandora ékszereket most kombinálhatod  más márkával is! Április 22-től és május 5-ig  ha két terméket választasz, az olcsóbbat 50% kedvezménnyel adjuk! Az akció a teljes kínálatunkra érvényes, így például egy Pandora karkötőt és egy Swarovski fülbevalót is kombinálhatsz! Több termék vásárlása esetén a kedvezmény páronként kerül érvényesítésre: mindig a két legmagasabb árú termék alkot egy párt, amelyből az alacsonyabb árúra vonatkozik az 50%-os kedvezmény.


Figyelem! A Seiko, Roamer és Tissot órákra közvetlen kedvezmény nem érvényes, viszont ha melléjük egy másik márka olcsóbb termékét választod,  arra jár az 50% kedvezmény! 


Kizárólag a raktáron lévő, az akcióban részt vevő termékekre vonatkozik. Az ajánlat nem vonható össze más kedvezménnyel vagy promócióval, nem váltható be hűségpont vagy kupon. Az akcióban vásárolt termékeket nem cseréljük, kizárólag méretprobléma esetén. A vásárlás elállásakor az akció feltételeinek teljesülnie kell. További részletek az Általános Szerződési Feltételekben.


 

Nézd meg ezt is - hasonló termékek

Termék leírás

Viseld a Pandora Reflexions többsoros kígyólánc karkötőt önmagában, vagy klip charmokkal. A kéttónusú kialakítás a kedvenc szimbólumaiddal kel életre. A négy különálló kígyólánc szál 14 karátos rózsaarannyal futtatott, kézzel megmunkált innovatív Pandora Rose fémötvözetünkből készül, és sterling ezüst kapoccsal hűvös kontrasztot visz a púderes tónusba. Viseld más Pandora Reflexions karkötőkkel, vagy önmagában a szembeszökő megjelenésért.

 

 
  • Típusok: Reflexions karkötő
  • Anyaga: 14K rozé arany bevonat, 925-ös sterling ezüst, PANDORA Rose
  • Színe: ezüst, rozé
  • Témák: Divat, Karácsony - Édesanyának, Karácsony - Feleségemnek
  • Kollekciók: Karácsonyi kollekció, Reflexions Kollekció, Rozé színű ékszerek, Tavaszi kollekció


Vásárlók véleménye - 21 értékelés, 7 szöveges vélemény

21 VÁSÁRLÓI ÉRTÉKELÉS 7 SZÖVEGES VÉLEMÉNY
Reflexions multi kígyólánc karkötő

Reflexions multi kígyólánc karkötő - 5 2024. január 31.
Nagyon szép!
Ildikó Gold Flamingo vásárló
További vélemények
Termékértékelési, értékelés moderálási szabályzat ≫
Mások ezt választották Legutóbb megtekintett